Автокран QY100K

Автокран QY100K

под заказ
получить консультацию
Параметры товара
  • Статус: под заказ
  • Производитель:
  • Товарная группа: Автокраны
  • Каталожный номер:
  • Код товара: e1031

Описание товара

  Автокрани призначені для виконання вантажно-розвантажувальних та будівельно-монтажних робіт. Наша компанія займається продажем та сервісом автопідйомної техніки. Ми пропонуємо виняткову якість, функціональність, довговічність та надійність автокранів, які є затребуваними на ринку дорожньо-будівельної техніки України.

Безпечні пристрої автокрана, такі як автоматичний обмежувач моменту, обмежувач висоти підйому створені відповідно до світових стандартів. Операторська кабіна оснащена регульованим сидінням та керованим кермом, вимірювачем тиску та різними індикаторами, що спрощує роботу. Для більшої зручності роботи оператора крана, кабіна обладнана повітряним кондиціонером та піччю

Також автокран ¦оснащений пристроями, які дозволяють використовувати його на плоскогір'ях, а також роблять придатним для роботи за будь-яких несприятливих умов навколишнього середовища.

Під час виготовлення стріли використовується високоякісна європейська сталь. У конструкції використовуються імпортні комплектуючі високої якості. Гідравлічна система керування дозволяє точно завершувати всі операції за допомогою легкого маніпулювання важелями. Система безпеки включає обмежувач моменту, обмежувач ваги, що піднімається, обмеження вільного ходу троса.